20 січня активісти Коаліції «За детінізацію» провели мирну акцію під магазином Sanahunt на Грушевського з вимогою припинити продаж контрафакту і перейти в легальне поле ведення господарської діяльності.

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Напередодні мітингу активісти коаліції надіслали таке звернення до власниці (Мороз Оксани Сергіївни) магазину Sanahunt:

 

Шановна пані Оксано!

Коаліція «За детінізацію» складається з представників «білого» бізнесу і чесних політиків. Наша ціль – встановлення прозорості та чесної конкуренції на ринку, покращення інвестиційного клімату у державі, сприяння наповненню Державного бюджету.

Будучи добровільним об’єднанням суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність законно і прозоро, вважаємо, що й інші учасники ринку повинні дотримуватись таких саме умов діяльності.

З тим, щоб зобов’язати усіх суб’єктів господарювання дотримуватись законодавства, розуміючи, що ця мета корисна для держави та українського народу, Коаліція вдається виключно до правомірних дій із використанням законних способів.

Зокрема, спираючись на публічно доступну інформацію та відомості, одержані від учасників Коаліції, ми проводимо власні розслідування,  залучаючи представників громадськості та журналістів.

При виявленні порушень ми, насамперед, пропонуємо добровільно їх усунути суб’єктам господарювання які їх допустили, у іншому разі     висвітлюємо ці факти у засобах масової інформації, повідомляємо про них у правоохоронні органи, інформуємо громадськість тощо.

Нещодавно, від одного з представників бізнесу Вашого сегменту ринку, ми одержали відомості про можливу протиправну діяльність у сфері господарської діяльності. Йдеться про збагачення від продажів фальсифікату і контрабандних товарів через належний Вам магазин «Санахант».

Одержана інформація повністю узгоджуються із публічно доступними даними та відомостями з інших наших джерел, а тому нами її перевірено у ході власного розслідування.

З’ясовано, зокрема, що на товари, які реалізуються у магазині, встановлена націнка у декілька тисяч відсотків, порівняно із вартістю, заявленою при розмитненні. Таке можливо у разі, якщо якісний товар при імпорті задешево розмитнюється, що є ухиленням від сплати податків, або ж, якщо під виглядом елітних товарів покупцям пропонується дешевий фальсифікат, що є шахрайством. Частина товару взагалі не має документів про походження, у т.ч. щодо ввезення на митну територію України.

Працівники магазину, які безпосередньо здійснюють продажі, офіційно не працевлаштовані; заробітна плата виплачується у конвертах; несплачені з заробітної плати податки обчислюються мільйонами гривень щороку.

Наслідком є одержання надприбутків, які, за нашими скромними підрахунками за всі роки Вашої активної бізнес діяльності становлять понад 500 млн. доларів США, а суми несплачених податків всіх видів – більше 2 млрд. грн.

Такий підхід до ведення бізнесу можливо є доцільним з точки зору Ваших інтересів, однак явно суперечить інтересам держави та суспільства.

З огляду на це, дотримуючись мети діяльності Коаліції, пропонуємо Вам наступне:

  1. Ви, від імені ТОВ «Санахант», або іншого, належного Вам підприємства, укладаєте з усіма своїми реальними іноземними постачальниками прямі контракти без використання підставних посередників, та розмитнюєте товар з їх чесних інвойсів і повною оплатою всіх митних платежів;
  2. Ви припиняєте роботу з усіма постачальниками які виготовляють та/або постачають, під виглядом елітних, менш цінні товари або товари, завезені з сірих контрабандних схем;
  3. Всі співробітники магазину оформлюють офіційні трудові відносини з ТОВ «Санахант», або з іншим, належним Вам підприємством, та отримують офіційну зарплату зі сплатою всіх податків з фактичного її розміру;
  4. Кожному покупцю магазину видається фіскальний чек, відомості про який відображаються в електронних базах ДФС;
  5. Ви відмовляєтеся від оптимізації податків через ФОПів і переходите на 100% безготівковий розрахунок з усіма вашими контрагентами, від оренди приміщень до реклами, без використання фірм прокладок і податкових ям.

Вашу відповідь у вигляді листа на електронну пошту coalition1bc1ua@gmail.com, або у виді телефонного дзвінка на номери 0976882735, 0689246170, чекаємо якнайшвидше.

У разі Вашої незгоди з запропонованими нами умовами чесного підприємництва, Коаліція звертатиметься із відповідними заявами до правоохоронних органів із викладенням усіх, встановлених нами обставин можливої протиправної діяльності, у т.ч. відому нам інформацію про Ваші закордонні активи.

Водночас, нам відомі факти втручання у офіційні розслідування окремих службових осіб правоохоронних органів та політиків, здійснювані на Вашу користь.

З тим, щоб упередити подібні втручання, ми також, використовуючи можливості учасників Коаліції, змушені будемо залучити провідні засоби масової інформації, зокрема, телеканали для публічного висвітлення викладених фактів, інформувати для реагування громадськість, у т.ч. організації, відомі своєю активністю і рішучістю у боротьбі за додержання законності у державі.

Запевнюємо, що наші дії не мають на меті перешкодити веденню Вашого бізнесу. Натомість ми прагнемо прозорої та чесної діяльності на ринку.

Принагідно зауважуємо, що виконання наших пропозицій стане надійною інвестицією у репутацію Вашого бізнесу, відкриє нові можливості для його подальшого розвитку, адже зростатиме престижність товару, придбаного у чесного продавця. Згадайте, що престижність чесно розмитненого автомобілю та «євробляхи» аналогічної моделі, незрівняні.

Однак на дане звернення зі сторони Оксани Мороз не було жодної реакції!

 

coalition1bc1ua@gmail.com

0976882735, 0689246170

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *