9 жовтня 2019 року Коаліція «За детінізацію» провела мирну акцію під стінами Печерського районного суду де розглядалася справа про арешт активів STYLUS. Активісти звернулися до судді з проханням прийняти об’єктивне рішення, яке враховує інтереси держави

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Раніше в рамках спецоперації співробітники правоохоронних органів провели 15 санкціонованих обшуків в офісних та складських приміщеннях Інтернет-магазину, вилучили з незаконного обороту і передали на відповідальне зберігання партію техніки невідомого походження вартістю понад 24,4 млн. Грн. і більше 1 млн. грн. готівки.

За заявою учасників Коаліції «За детінізацію» було порушено кримінальну справу проти власника вищевказаного Інтернет-магазину, який здійснював продаж техніки невідомого походження під виглядом відомих торгових марок іноземних виробників. У продажу були представлені новітні моделі смартфонів однієї з відомих торгових марок, які зовсім недавно були презентовані за кордоном і поки взагалі офіційно не ввозилися в Україну.

При цьому на вилучений товар були відсутні документи, які б підтверджували імпорт, а офіційні дистриб’ютори та імпортери продукції цих торгових марок не надавали фігурантам дозволів на імпорт зазначених товарів в Україну.

Сьогодні пройшло перше судове засідання де розглядалося питання про накладення арешту на вилучену продукцію. У даній справі суддя Печерського суду Смик С. І. за підтримки активістів Коаліції «За детінізацію», які провели мітинг

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

винесла рішення про перенесення на завтра розгляду справи.

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *