Керівництво ВГО «Асоціація платників податків України» взяли участь у засіданні Ради Коаліції «За детінізацію економіки»

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Учасники Коаліції обговорили створення Ради бізнесу – широкого об’єднання бізнесу України. Ідея створення Ради бізнесу розробляється з весни 2017 року, більше 50-ти Асоціацій висловили бажання створення даного об’єднання. Платформою для нового об’єднання є Коаліція «За детінізацію економіки» та Коаліція «Податки для економічної свободи», також наразі ведуться перемовини з Коаліцією «За ліберальну податкову реформу». Об’єднання асоціацій відбудеться на основі підписання Меморандуму про співпрацю, що відображатиме основні пріоритети серед яких: спрощення адміністрування, ліквідація корупційних можливостей, зменшення дискреції та корупційних ризиків, відновлення довіри суспільства до контролюючих органів, скорочення кількості податків та зменшення їх ставок за рахунок зниження неефективних видатків Державного бюджету, зменшення податкового навантаження, судова реформа, економічний розвиток, митна політика, питання фінансового сектору та ін.

Передбачено, що вищим органом управління нового об’єднання буде Координаційна рада, в яку входитимуть головуючі кожної асоціації. Фінансування відбуватиметься за проектним підходом. Оголошення про створення Ради бізнесу планується на найближчому Форумі, і вже після проголошення відбудеться перше засідання Ради.

Президент АППУ Грігол Катамадзе запропонував, щоб майданчиком для проголошення створення нового об’єднання був бізнес-форум «Level Up Ukraine 2017». «Ми вже декілька місяців плідно працюємо над проведенням масштабного бізнес-форуму «Level Up Ukraine 2017. Інвестиції. Інновації. Податки», що відбудеться 15 листопада п.р. в БЦ «Парковий».

Ще одним із питання на засіданні було обговорення членами Коаліції був законопроект №7142 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо заходів з детінізації обігу товарів і послуг”.

Сьогодні, 12 жовтня п.р. Президент АППУ Грігол Катамадзе висловив членам Коаліції позицію АППУ в наступній редакції:

«Ми в числі перших підтримали ідею створення існуючої Коаліції і в грудні минулого року публічно підписали Меморандум, тим самим підтвердили і взяли на себе зобов’язання боротися за Чесний Легальний Прозорий Бажаючий платити податки Український Бізнес !!! Ще до того, після обрання мене Президентом Асоціації 29 травня 2015 року, на першій своїй прес-конференції 22 червня 2015 я чітко позначив наші пріоритети і цілі. Обмовлюся, на цій же прес-конференції я чітко зафіксував нашу позицію з приводу перенесення терміну встановлення касових апаратів (вводилося з 1 липня 2015 року) і не тому що ми проти детінізації, а тому що це робилося через непрозорі схеми! Ми були першими, хто в 2015 році озвучили і продовжуємо послідовно відстоювати позицію створення єдиного органу в країні: Службу фінансових розслідувань, який буде аналізувати, контролювати і «карати» в сфері економічних правопорушень. При чому, ми весь час акцентуємо увагу на створення цивільної аналітичної служби в системі підконтрольній Міністерству фінансів України.

Стосовно законопроекту № 7142: позиція АППУ залишається послідовною – необхідні системні зміни, а саме прийняття Нового Ліберального Податкового Кодексу України – прийняття нових Правил поведінки в економіці всіх гравців – державних інститутів і бізнесу!».

Джерело: www.appu.org.ua

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *