Коаліція «За детінізацію» назвала відомі великі компанії, податкові «оптимізатори». Хто їх кришує?

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

У вівторок, 10 вересня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроекти 1053-1 і 1073 які стосуються використання РРО, (касових апаратів), прийняття якого тіньовики намагаються зірвати і влаштували цілий флешмоб в соцмережах.

«Раніше було проведено РОЗСЛІДУВАННЯ які саме з компаній складають тіньову економіку.

Частково їм це вдалося, так як не всі депутати Слуги народу голосували за дані законопроекти щодо детінізації включаючи, до речі, і заступника голови податкового комітету Дубинського.

Але ж ці закони, в разі прийняття, відкривають абсолютно нові можливості по боротьбі з нелегальним і схемним бізнесом який не платить податки і продає в країні контрабанду.

Закон вперше створить ефективний інструмент контролю за продажем товарів усередині країни, якого на даний момент по суті немає, а звідси і ростуть ноги порожнього бюджету і тіньової економіки країни.

Сьогодні великий бізнес, про який мова піде нижче, через тисячі фіктивних підставних ФОПів продає дорогу електроніку, коштовності, ліки і т.д …, не платить з цього податки, обкрадаючи бюджет, вбиває українських виробників і заробляє надприбутки.

Фіскальні чеки ці ФОПи не видають. Відповідно, податкова ці продажі не бачить. Їх для держави просто немає, як і проданого товару.

Це означає продавати можна все що завгодно і без сплати податків, включаючи нелегально ввезений товар, підробки і т.д …

Дикий світ, аналог якого можна зустріти хіба що в Сомалі.

Саме відсутність контролю за збутом товару всередині країни і стимулює розширення кількості замовників контрабанди. Висока маржинальність сірого бізнесу у порівнянні з білим виключає рівні правила конкуренції та появи західних інвестицій у виробництво і торгівлю.

Торгівля в інтернеті – взагалі окрема історія. Гра без правил і законів.

І покарати за це сірий бізнес теж не можна. Не повірите, але штраф за межі не видачу чека, а по суті фіктивне підприємництво всього лише 1 грн.

За ці роки всі великі мережеві компанії використовують у своїй діяльності підставних ФОПів (щоб не вибивати фіскальні чеки і не показувати реальний обіг), займаючись по суті фіктивним підприємництвом, торгівлею контрабанди, відходом від податків у великих розмірах сидять під «дахом» керівників податкових і правоохоронних органів. Оплачуючи генералам щомісячні «зарплати» ці відомі компанії (список нижче) ухиляються від сплати податків, які в сотні разів перевищують суму цих хабарів.

І ось з’являється 1053-1 і +1073 при яких хабарі вже можуть не допомогти, оскільки з одного боку Бізнесу спрощують реєстрацію касових апаратів, тепер ним може бути будь-який смартфон або планшет зі скачаною програмою е-РРО, з іншого боку вноситься вимога про обов’язкову видачу фіскальних чеків на певні ризикові групи товарів з 2020р, а також з 2021р у всіх магазинах (крім ринків ФОП-1). У Європі до слова касові апарати повинні мати і продавці помідорів на ринку. В Італії крупно штрафують не лише продавців, що не видали фіскальний чек, а й покупців, що не взяли чек.

І найголовніше – законодавці дають людям в руки інструмент самостійного контролю. Кешбек. Купив товар, не видали фіскальний чек, написав електронну скаргу на сайті податкової, і якщо це підтвердилося і магазин сплатив штраф 150%, то отримай компенсацію в 100% вартості товару. Айфон або золоте кільце в результаті буде в подарунок!

Таким чином попит на нелегальне ввезення товарів в країну впаде в рази. Ну якщо його дуже ризиковано продати, то кому він потрібен !?

Все ніби добре, але тіньовий бізнес набагато згуртованіший за білий, а тому пустили тролів і атакують депутатів з усіх боків з гаслами що ці законопроекти це тиск на малий бізнес. Цим псевдозахисникам «малого» бізнесу (список нижче), а насправді борцям за тіньову економіку, як правильно писав відомий журналіст-розслідувач Плінський, треба терміново зареєструвати свою ГО “Союз захисту фіктивного підприємництва” та на акцію протесту перед другим читанням 1053-1 і 1073 підготувати такі плакати і гасла:

«Тіньова економіка – майбутнє України”

“Правильний бізнес не платить податки”

«Фіскальний чек – витівки диявола”

«Вимагаємо легалізацію” скруток “і” конвертів ”

«Внутрішній виробник – лошара і вбивця економіки”

«Білий імпортер – зло заважає працювати”

І нарешті перейдемо до головного, хто ж ці герої нашого часу які по великому оптимізують податки з використанням підставних ФОПів і проти яких фактично і направлені законопроекти 1053-1 і 1 073.

За даними Коаліції «За детінізацію» нижче вказаним компаніям допомагають завозити контрабанду Ростислав Кисіль (Міст Експрес), Преміум-пакет (також посилкова схема), Вадим Альперін, Віктор Шерман на півдні країни; Пупс, Павлюк, Кушнір Юрій на заході та інші відомі в контрабандних колах особи.

Електроніка: Цитрус, Стилус, Розетка, Алло, Жук, ТТТ, Скідка.уа і по суті всі інші інтернет магазини. Викладав неодноразово відео схем їх безподаткових продажів з нефіскальними чеками від ФОПів, але реакція УКРІНФОРМ була нульовою.

Ювелірні мережі – Золотий Вік, КЮЗ, Укрзолото, Столична Ювелірна Фабрика, Аурум, Срібна країна і ін;

Одяг та взуття: Санахант, Символ, Хелен-Марлен, Доміно груп, Спаціо, інтернет магазини Лебутік, Ламода, Каста, Борн2бе і ін;

Мережа фітнес клубів Спортлайф і багато ін;

Ресторани: Список дуже довгий, простіше назвати тих хто не використовує підставного ФОП і реально видає єдиний фіскальні чек з їжею і алкоголем, таких одиниці …

Азартна галузь (де факто вуличні казино): УНЛ ( «Національна Лотерея», «Космолот», «Фаворит-спорт», «Парі-Матч», «Золотий кубок»), МСЛ ( «Спортліга», «Мегалот», «Золота підкова »і« Спортпрогноз »), 1XBET, FAVBET і ін;

Табачка – “Тедіс Україна” і мережа “Т-кіоск”

На щастя в підтримку законопроектів 1053-1 та 1073 виступило велике об’єднання білого бізнесу Коаліція «За детінізацію» і 10 вересня провели акцію під стінами Верховної Ради. Раніше це ж об’єднання проводили Акцію під магазинами Стилус, але у відповідь вони просто закривалися «на переоблік».

Коаліція «За детінізацію» підписали з юридичною компанією Winner меморандум для того щоб вийти на системну боротьбу з тіньовою економікою, від Акцій протесту під стінами офісів, магазинів і складів тіньових компаній до звернення у різноманітні правоохоронні органи і PR підтримкою у багатьох ЗМІ. Є впевненість що нова влада почує крик душі об’єднаного чесного бізнесу!

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *