Меморандум між «Коаліцією за Детінізацію” і ДФС про скорочення тіньової економіки

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Меморандум між «Коаліцією за Детінізацію” і ДФС про скорочення тіньової економіки

Підписали 27 травня 2020 р. в.о. голови фіскальної служби України Солодченко Сергій Вікторович і член правління об’єднання бізнес асоціацій “Коаліція за Детінізацію” Костенко Юрій Іванович.

Тіньова економіка завдає державі величезних збитків і по цій колосальній проблеми Коаліція за Детінізацію вже зверталася до президента України. У той час як в уряді під час карантину і при дефіциті бюджету приймаються складні рішення по підтримці МСБ, великий бізнес продовжує неплатити податки використовуючи для цього підставних ФОПів, скручування і офшори.

Метою підписання Меморандуму є втілення ефективних форм співпраці ДФС України і “Коаліції за Детінізацію” щодо посилення ролі громадянського суспільства в реалізації державної політики в сфері попередження правопорушень в сфері податкових відносин, а також спільна розробка плану заходів щодо скорочення тіньової економіки в країні.

Один з пунктів меморандуму свідчить що з метою рівних умов ведення бізнесу в Україні та очищення внутрішнього ринку від нечесних компаній які створюють великі перешкоди для роботи білих і прозорих компаній, Коаліція зобов’язується на регулярній основі повідомляти в ДФС про великі компанії, що працюють в тому чи іншому тіньовому сегменті ринку.
У свою чергу керівництво ДФС забезпечить проведення необхідних заходів в рамках закону по виведенню таких компаній з тіні і наповненню бюджету країни.

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *