Ні торгівлі в тіні

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Напередодні  Дня працівників торгівлі  учасники та експерти Коаліції «За детінізацію економіки»  взяли участь у круглому столі “Ні торгівлі в тіні!». Який відбувся в  Київському національному торгівельно-економічному університеті.

Разом з представниками органів влади, громадськими організаціями, експертами з наукових інститутів та об’єднань обговорили  ситуацію з правами споживача в Україні за умов тінізації економіки.

«Насправді вплив «сірого» імпорту та контрабанди на внутрішній ринок настільки великий, що створює неконкурентні умови, і як наслідок, легальний бізнес згортає свою діяльність в Україні. На приклад, компанія «Brocard» –   закрила український офіс і перенесла представництво в Польщу. На жаль, йдуть зворотні процеси: не розгортання і вхід в Україну транснаціональних компаній, а навпаки деградація і відступ назад. Вирішення цієї проблеми дозволить збільшити легальну частину ринку і захистити нашого покупця. Нам, як представникам «білого» бізнесу потрібно роз’яснювати споживачу в чому різниця, в чому його ризики і захистити його максимально від можливих неприємностей. Споживач і його споживчий досвід – наша конкурента перевага», – розповіла Софія Арасланова, генеральний директор Асоціації «Українські імпортери побутової електроніки».

На круглому столі представники громадських організації відмічали, що споживачі, у своїй більшості, не обізнані в свої правах, тому потрібні масштабні інформаційні та просвітницькі кампанії.

«Наявність чеку це перший крок, для того щоб Закон про «Захист прав споживачів» увійшов у свою дію. Сьогодні є Закон «Про внутрішню торгівлю», який передбачає певні вимоги до інтернет-магазинів, в тому числі наявність офісу, наявність поштової адреси, куди може споживач звернутися, але сьогодні споживачі з цього приводу не обізнані. Перше питання, яке задаю споживачу, який телефонує і каже, що у нього вийшов з ладу, або йому продали телефон вживаний, як новий: «Де ви купували?». Вони називають інтернет сайт і я запитую далі: «Чи є поштова адреса, окрім телефону і е-мейлу?, то кажуть –  «Ні». Ну тоді все. Сьогодні споживачі не обізнані з цього приводу. Потрібна масова інформаційна кампанія з цього приводу, просвітницька діяльність, щодо умов придбання товарів, які є вимоги до продавця, що він має надати,  – каже Олег Цильвік, заступник Голови правління ВГО “Союз споживачів України” коментуючи реальний стан речей у обізнаності споживача і додає, – Сьогодні проблема недосвідченості споживача до вибору товару, відсутність повної достовірної інформації та своєчасного та свідомого оповіщення. На жаль, сьогодні держава не виділяє коштів на просвітництво або навчання споживачів».

Учасники круглого столу обговорили  реформу митниці від Мінфіну, в котрий раз зауважили безвідповідальність влади у розробці законопроекту щодо он-лайн РРО яке  здешевить ринок касових апаратів та стане, ще одним вагомим аргументом при захисті прав споживачів.  Було запропоновано ряд кроків та програм щодо інформаційних кампаній. Наразі «білі» та відповідальні гравці ринку об’єднують  зусилля для розробки та впровадження просвітницьких програм та з експертним середовищем напрацьовують зміни до законодавства, що будуть сприяти детінізації бізнесу та захисту прав споживачів.

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *