Отримав не фіскальний чек- повернемо 100% вартості покупки!

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Коаліція за детінізацію економіки (далі КДЕ) завжди підтримувала реформи, які полегшують ведення справ чесному бізнесу і збільшують поповнення бюджету.

Україні в 2017 році необхідно повернути одному тільки МВФ 1млрд $, в наступних роках набагато більше. Грошей в бюджеті не вистачає і є великі шанси, що уряд буде змушений підняти пенсійний вік або повністю скасувати «спрощенку». Щоб цього не сталося необхідно вивести з тіні середній і великий бізнес.

Більшість підприємців розуміють, щоб зберегти єдину систему в колишньому вигляді необхідно встановити касові апарати (після прийняття 4117 це можуть бути смартфони і планшети) і оплачувати постачальникам виключно безготівковим розрахунком. Це різко скоротить обсяг контрабанди і призведе до наповнення бюджету!

При детінізації тільки непродовольчих товарів, бюджет отримає додатково 150млрд грн в рік, але головне бізнес буде в рівних умовах і в Україну підуть лавиноподібні інвестиції.

Експерти Коаліції "За детінізацію економіки" вже розробили новий законопроект який зараз проходить експертизу і найближчим часом буде внесений до Верховної Ради. Згідно даного законопроекту кожен покупець зможе на сайті ДФС перевірити виданий чек, і якщо він виявиться нефіскальним скласти електронну заяву і якщо сума перевищує 850грн (50 неоподатковуваних мінімумів) то торгова точка буде оштрафована, а покупцеві на рахунок повернуть вартість покупки. Також кожен підприємець працює з РРО буде зобов'язаний вести товарний облік і розраховуватись з постачальниками безготівковою оплатою. У законопроекті також містяться Європейські норми про ідентифікацію та необхідної інформації на сайтах інтернет магазинів для того щоб і на них було нескладно накладати штрафи.

Ми вважаємо, що мотивувавши не тільки підприємців, але і населення, ми зможемо вивести економіку країни в легальне поле і значно збільшити рівень життя кожного українця. Крім того, ми пропонуємо збільшити термін служби РРО з 7 до 10 років.

Нова чесна Фінансова поліція зможе контролювати весь ланцюжок поставок від імпортера (виробника), швидко наведе порядок з конвертами, скрутками і іншими схемами ухилення від податків середнього і великого бізнесу. Все це призведе до детінізації, різкого підвищення життєвого рівня та купівельної спроможності, а також до лавиноподібних інвестицій західних бізнесменів, які перестануть боятися Україну так як будуть знаходитись в рівних умовах.

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *