Робоча зустріч із командою Мінфіну щодо пріоритетних реформ

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Бізнес-асоціації, які входять до складу Коаліції прийняли участь у зустрічі з представниками Міністерства фінансів України.

З боку Міністерства на зустрічі були присутні: Олександр Данилюк, міністр фінансів України, Євгеній Капінус, держсекретар  МФУ, Яна Бугрімова, керівник офісу реформ МФУ та представники профільних департаментів.

Бізнес асоціації зауважили, що вкрай важливі для країни питання до сьогодні залишаються не вирішеними, бо розглядаються не в світі державної необхідності, а  політичної доцільності.

Так питання, які дуже турбують бізнес:  перехід від дискреційного податку на прибуток до податку на виведений капітал, створення Служби фінансових розслідувань замість дискредитованої податкової міліції, реалізація напрацьованого Плану дій щодо реформування митниці – все це  наразі залишається  у невизначеному стані.

На зустрічі обговорили також перспективи інституційної реформи ДФС, яка досі залишається без керівника, що суттєво відображається на її роботі.  Розглянули статус напрацювань міжвідомчої робочої групи при Мінфіні, щодо лібералізації адміністрування РРО та стимулювання покупців отримувати фіскальний чек.

– Неприпустимо коли працівники Державної фіскальної Служби не реагують на порушення законодавства. У відповіді на запит по конкретним фактам порушень, ДФС не говорить про заходи, які вони зробили для перевірки суб’єктів, що ухиляються, а лише констатують  факт, що такі нечесні підприємці є, – прокоментував ситуацію щодо перевірки підприємців, які реалізують складну техніку що підлягає гарантійному та сервісному обслуговуванню без фіскального чека Олег Іваненко, директор Української асоціації виробників.

Галина Третьякова, генеральний директор Української федерації убезпечення ініціювала створення робочої групи при Мінфіні з вирішення питань у фінсекторі.

– Ми завжди відкриті до спілкування з профільними бізнес-об’єднаннями заради конструктивної роботи, – наголосив міністр фінансів Олександр Данилюк. – Результатом нашої співпраці повинні стати реальні справи

Наприкінці зустрічі домовились про продовження спільної  роботи та систематичних зустрічей для обговорення ходу реформ.

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *