Відбулося засідання правління Коаліції «За детінізацію»

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

На порядку денному стояло питання скорочення тіньової економіки України.

Правлінням було прийнято одноголосне рішення припинити мирні протести під магазинами Стилус, Санахант і Розетка які досягли своєї мети і були помічені владою. Цьому сприяла також гучна СТАТТЯ зі зверненням Коаліції «За детінізацію» до президента України.

Дані компанії як і багато інших зі СПИСКУ великих тіньових компаній як і раніше використовують спрощену систему оподаткування з метою несплати податків.

Костенко Юрій Іванович підкреслив що незважаючи на те що правоохоронці відреагували на мітинги, статтю на відомому новинному сайті і запросили у Коаліції всі матеріали по даним компаніям без політичної волі керівництва країни вирішити дану глобальну проблему буде вкрай складно.

У зв’язку з цим Юрій Іванович запропонував ще раз підняти проблему детінізації економіки на самий вгору і зараз вже підписана велике спільний лист від декількох відомих бізнес об’єднань, а саме Коаліція за детінізацію, БІЗНЕС100, Рада Бізнесу, Фонд Підтримки Економічної Безпеки і УСПП вже зареєстровано в ОП.

Найближчим часом планується провести зустрічі з президентом, прем’єр-міністром і керівництвом правоохоронних України щоб обговорити конкретні кроки в скороченні тіньової економіки в країні.

Той факт що великі компанії мають оборот в декілька млн грн в день спокійно продають в центрі столиці контрабандні товари відомо багатьом учасникам Коаліції та представники білого бізнесу дуже хотіли б змінити цю ситуацію.

З метою несплати податків в особливо великих розмірах власник компанії реєструє підставні ФОПи на своїх найманих працівників яким згідно із законом не потрібні документи про походження на товар і таким нехитрим способом в країні процвітають контрабандні схеми, адже якщо товар без документів легко продати всередині країни, то і попит на контрабанду завжди буде дуже високим.

На жаль правоохоронні органи не прагнуть довести цю злочинну зв’язок між реальним власником великої компанії і його підставними ФОПами, що і призвело до того що рівень тіньової економіки зашкалює, а бюджет втрачає колосальні кошти.

На даний момент після проведення реформи Генеральної прокуратури, недавньої жорсткої зупинки роботи нелегальних АЗС і гральних закладів з’явилася впевненість що і всі необхідні заходи по скороченню тіньової економіки в інших сферах економіки скоро будуть прийматися оперативно й успішно.

Через тіньової економіки яка досягає 50% від ВВП країни бюджет втрачає понад 100 млрд грн щорічно.

Якби тіньова економіка була б втричі нижче то Україна сьогодні мала б зовсім іншу медицину, дороги і якість життя.

 

Керівництво Коаліції «За детінізацію» буде цього максимально сприяти.

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *