З 28 січня активісти Коаліції «За детінізацію» проводять мирну акцію під магазином “ROZETKA” вимогою припинити продаж контрафакту і перейти в легальне поле ведення господарської діяльності.

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

На початку мітингу активісти коаліції передали адміністрації магазину звернення до власників магазину «ROZETKA» Чечоткіна Владислава Володимировича та Чечоткіної Ірини Геннадіївни що опубліковано нижче

 

Шановні панове Владиславе та Ірино!

 

Коаліція «За детінізацію» складається з представників «білого» бізнесу і чесних політиків. Наша ціль – встановлення прозорості та чесної конкуренції на ринку, покращення інвестиційного клімату у державі, сприяння наповненню Державного бюджету.

Будучи добровільним об’єднанням суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність законно і прозоро, вважаємо, що й інші учасники ринку повинні дотримуватись таких саме умов діяльності.

З тим, щоб зобов’язати усіх суб’єктів господарювання дотримуватись законодавства, розуміючи, що ця мета корисна для держави та українського народу, Коаліція вдається виключно до правомірних дій із використанням законних способів.

Зокрема, спираючись на публічно доступну інформацію та відомості, одержані від учасників Коаліції, ми проводимо власні розслідування,  залучаючи представників громадськості та журналістів.

При виявленні порушень ми, насамперед, пропонуємо добровільно їх усунути суб’єктам господарювання які їх допустили, у іншому разі     висвітлюємо ці факти у засобах масової інформації, повідомляємо про них у правоохоронні органи, інформуємо громадськість тощо.

Минулого року, від одного з представників бізнесу Вашого сегменту ринку, ми одержали відомості про можливу протиправну діяльність у сфері господарської діяльності. Йдеться про збагачення від продажів через належний Вам Інтернет-магазин «ROZETKA» товарів, ввезених поза митним контролем, а також приховування фактичного доходу, шляхом здійснення продажів від імені підставних осіб.

Одержана інформація повністю узгоджуються із публічно доступними даними та відомостями з інших наших джерел, а тому нами її перевірено у ході власного розслідування.

З’ясовано, зокрема, що значна частина імпортної складної електронної техніки, яка реалізується Інтернет – магазином «ROZETKA», купується за кордоном та пересилається в Україну від імені підставних фізичних осіб, унаслідок чого одержуються безпідставні пільги при розмитненні.

Йдеться про загальновідому «схему», з використанням поштового оператору «Meest Express», у результаті якої товари з Ваших польських складів з нульовою оплатою податків продаються через мережу Euromart, що також належить Вам.

Наслідком є одержання надприбутків, які, за нашими скромними підрахунками за всі роки Вашої активної бізнес діяльності одержані з обороту понад 8 млрд. доларів США, а суми несплачених податків всіх видів – більше 10 млрд. грн.

Ваші колосальні невраховані кур’єрські продажі без фіскального чеку дають Вам ще 5-7% незаконного доходу від торгівлі податком на додану вартість від Ваших внутрішніх постачальників. Цим самим Ви ще більше розширюєте тіньову економіку України.

Такий підхід до ведення бізнесу можливо є доцільним з точки зору Ваших інтересів, однак явно суперечить інтересам держави та суспільства.

З огляду на це, дотримуючись мети діяльності Коаліції, пропонуємо Вам наступне:

  1. Ви особисто, від імені будь-якого належного Вам підприємства, або знов створеного, укладаєте з усіма своїми реальними іноземними постачальниками прямі контракти без використання підставних посередників, та розмитнюєте товар з їх чесних інвойсів і повною оплатою всіх митних платежів;
  2. Ви припиняєте роботу з усіма постачальниками, які постачають товари, завезені з сірих контрабандних схем;
  3. Всі співробітники магазину оформлюють офіційні трудові відносини з будь-яким, належним Вам підприємством, та отримують офіційну зарплату зі сплатою всіх податків з фактичного її розміру;
  4. Кожному покупцю магазину, у т.ч. тому, який отримує покупки через кур’єра, видається фіскальний чек, відомості про який відображаються в електронних базах ДФС;
  5. Ви відмовляєтеся від оптимізації податків через ФОПів і переходите на 100% безготівковий розрахунок з усіма вашими контрагентами, від оренди приміщень до реклами, без використання фірм прокладок і податкових ям.

Вашу відповідь у вигляді листа на електронну пошту coalition1bc1ua@gmail.com, або у виді телефонного дзвінка на номери 0689246170, 0983528236чекаємо якнайшвидше.

У разі Вашої незгоди з запропонованими нами умовами чесного підприємництва, Коаліція звертатиметься із відповідними заявами до правоохоронних органів із викладенням усіх, встановлених нами обставин можливої протиправної діяльності.

З тим, щоб упередити будь-які втручання у офіційне розслідування, ми також, використовуючи можливості учасників Коаліції, змушені будемо залучити провідні засоби масової інформації, зокрема, телеканали для публічного висвітлення викладених фактів, інформувати для реагування громадськість, у т.ч. організації, відомі своєю активністю і рішучістю у боротьбі за додержання законності у державі.

Запевнюємо, що наші дії не мають на меті перешкодити веденню Вашого бізнесу. Натомість ми прагнемо прозорої та чесної діяльності на ринку.

Принагідно зауважуємо, що виконання наших пропозицій стане надійною інвестицією у репутацію Вашого бізнесу, відкриє нові можливості для його подальшого розвитку, оскільки доброчесність продавця є одним з вирішальних факторів успішних продажів.

 

Громадський помічник-консультант

члена правління Коаліції «За детінізацію»

народного депутата України

п’яти скликань Ю.Костенка

Д.Павлій

coalition1bc1ua@gmail.com

0976882735, 0689246170

 

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *