Законопроект 7142 – Удар по ювелірній мафії?

Оприлюднено Оприлюднено в srochno-ua, Новини

У цьому впевнені керівники багатьох бізнес Асоціацій входять до Коаліції за детінізацію економіки.

Додатковим підтвердженням цьому служить відмова глави союзу ювелірів Дмитра Видолоба входить в об’єднання малого бізнесу “Фортеця” прийти на круглий стіл “Застосування РРО: всі” за “та” проти “організований ЛігаБізнесІнформ, повідомляється на сайті Коаліції.

Ведучий круглого столу і журналіст Ліги Юрій Циганок після подання учасників дискусії поставив відео з ЕФІРУ телеканалу ATR на якому вже обговорювався законопроект 7142, де були показані відомі ювелірні мережі які працюють без видачі фіскального чека (за законом це можуть робити тільки підприємці чий оборот не перевищує 1 млн грн на рік). Обох учасників тієї дискусії глави аптечної асоціації Володимира Руденка і глави союзу ювелірів Дмитра Видолоба законопроект стосується безпосередньо, але при цьому перший підтримав 7142 як великий крок у детінізації ринку ліків, а другий виступив категорично проти. Ведучий телеканалу АТР Айдер Муждабаев неодноразово ставив питання чому відомі ювелірні мережі магазинів, показані в ролику, не видають фіскальні чеки при тому що їх оборот напевно 1 млн грн на годину, а не на рік глава союзу ювелірів Дмитро Видолоб уникав прямої відповіді розповідаючи про малий і соціальний Ювелірний бізнес.

Експерти провели ціле розслідування під назвою “Країна нелегального імпорту” де добре описані схеми контрабанди з яскравими прикладами відомих мереж магазинів які їх використовують.

Мабуть через кострубатою захисту Дмитра Видолоба своїх ювелірних роботодавців, які аж ніяк не в’яжуться з малим бізнесом в Лігу відмовилися прийти нар деп Оксана Продан, Едуард Курганський, Сергій Доротич. У своїх зверненнях, до яких приєдналася, і глава регуляторної служби Ксенія Ляпіна на авторів народних депутатів вони пишуть, що 7142 нібито вб’є спрощену систему, при цьому не помічають, що даний законопроект стосується тільки продавців ювелірних виробів, ліків і магазинів площею від 150 метрів ( в ТРЦ від 100м). Як можна бути чесним підприємцем, не виказуючи фіскальні чеки якщо тільки за оренду таких великих магазинів в ТРЦ треба заплатити більше 1 млн грн на рік !?

Про те, що у відомих ювелірних мережах магазинів можна купити вироби зі сплаву золота з пробою набагато нижчою, ніж зазначена писалося жоден раз. Ще в 2013 році була написана СТАТТЯ з гучною назвою Український “лохотрон”: як в ювелірних магазинах втюхують прикраси зі склом, замість дорогоцінного каміння.

На жаль, за минулі чотири роки після виходу даної статті ситуація на ювелірному ринку не тільки не змінилася в кращу сторону, але зайшла в ще глибшу тінь. Конкуренція серед ювелірних виробників привела до того що більшість ювелірних мереж використовують спрощенку продаючи продукцію в своїх магазинах від імені підставних ФОП не виказуючи фіскальний чек і без документів про походження товару. Очевидно, що всі компанії постачальники в великі магазини, а також в ювелірні та Аптеки не можуть бути спрощенцями оскільки їх обороти набагато перевершують максимально дозволеної.

Для того щоб УКРІНФОРМ при чинному законодавстві зобов’язала великий магазин поставити касовий апарат необхідно провести контрольну закупівлю на 1 млн грн і потім вимагати фіскальний чек. Напевно на наступний день після цієї контрольної закупівлі в магазині буде вже інший підставний підприємець …

На обличчя величезна пробоїна в законодавстві, оскільки багато депутатів, приймаючи закони за спрощеною системою щиро бажали розвитку малого бізнесу, щоб скоротити безробіття і в ті роки не могли припустити, що ні чесний на руку великий бізнес стане використовувати підставні ФОПи для продажу низькопробних підроблених ювелірних виробів , фальшивих ліків та іншої контрабанди товарів народного споживання без сплати податків, і документів.

Для того, щоб відокремити чесний малий бізнес від великого і захистити споживачів від фальшивих ліків і ювелірки зареєстрований законопроект 7142, який стосується тільки ювелірні, аптечні, а також великі від 150 метрів магазини (в ТРЦ від 100м) і вони будуть зобов’язані навіть при роботі через спрощенців видавати фіскальні чеки і мати в наявності первинні документи від ПДВ постачальника, що дає можливість відстежити походження товарів, що продаються.

Дивно, але замість того щоб підтримати законопроект 7142 і зберегти спрощену систему, такі об’єднання як “Фортеця” критикують авторів-депутатів і вимагають відкликати даний законопроект.

Оскільки кожен, хто читав текст 7142 розуміє, що жодного чесного підприємця, ринків, павільйонів і невеликих магазинів проект не стосується, то створюється враження, що “Фортеця” та її лідер Оксана Продан ненавмисно або має намір здійснюють дії, які кидають тінь на спрощену систему і ставлять її під загрозу в цілому.

Всеукраїнська громадська організація “Союз захисту підприємництва”, при методологічної підтримки ГРС навіть якийсь РОЗРАХУНОК ВТРАТ малого бізнесу при реалізації норм проекту 7142.

Така поважна організація, як Державна регуляторна служба і її глава Ксенія Ляпіна посилаючись на цей розрахунок розкритикувала на своєму сайті 7142, вказавши що втрати малого бізнесу складуть неймовірні 15 млрд грн.

У розрахунку в п.2 зазначено, що “Законопроектом передбачається запровадження обов’язковості ведення фізічнімі особами-підприємцями – платників ЄП ІІ групи, что НЕ є платниками ПДВ, та ІІІ групи Книги обліку доходів та витрат”. Але, проаналізувавши норму законопроекту 296.1.2 – “Платники єдиного податку третьої групи (Фізичні особи – підприємці), Які є платниками податку на Доданий ВАРТІСТЬ, та платники єдиного податку Другої та третьої груп (Фізичні особи – підприємці, Які НЕ є платниками податку на Доданий ВАРТІСТЬ), Які зобов’язані застосовуваті реєстратори розрахункових операцій відповідно до закону: ведуть Книгу обліку доходів и витрат …. “- ми бачимо, що автори законопроекту передбачили ведення Книги доходів і витрат тільки для користувачів РРО.

У підсумку ми бачимо, що помилка в розрахунку становить близько 13 млрд гривень, що робить весь розрахунок в корені не вірним.

Виникає питання – з якою метою це було зроблено? Нагнітання протестних настроїв серед МСБ і трансформація їх в політичні рейтинги? Випадкова помилка, яка говорить про непрофесіоналізм цілого ряду виконавців? Або відвертий лобізм великого тіньового бізнесу працює під парасолькою спрощенки?

На завершення круглого столу представники УКРЕККА спростували інший невірний розрахунок ГРС за вартістю покупки і зміст касових апаратів повідомивши що реальна ціна в кілька разів дешевше. Також повідомили сумну статистику, згідно з якою кількість зареєстрованих в ГФС касових апаратів за останні 5 років скоротилася з 600 тисяч до 220 тисяч штук, що приблизно в 20 разів менше, ніж у сусідній Туреччині з чисельністю населення лише в два рази більше, ніж в Україна. Також було відзначено, що після прийняття 7142 на фіскальних чеках з’явиться QR код, який ніяк на ціну РРО не впливає, але дає можливість кожному споживачеві моментально перевірити отриманий чек і, якщо він не буде зареєстрований в базі УКРІНФОРМ, оформити відповідну скаргу.

Особливо це буде актуально після прийняття законопроекту про кешбек, де кожен покупець буде зацікавлений перевіряти отримані чеки.

За підсумками круглого столу учасники дискусії вирішили підтримати законопроект 7142 і відстоювати всі ідеї щодо детінізації економіки які прописані в меморандумі Коаліції, оскільки вони призведуть до скорочення корупції, збільшення інвестицій та підвищення рівня життя населення країни.

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *