Заява щодо законопроекту №7240

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Коаліція “За детінізацію економіки” зверталась до Кабінету Міністрів та Верховної Ради з проханням повернути логіку роботи системи блокування податкових накладних до її первинної моделі, якою було передбачено «презумпцію невинуватості» платника. Для цього представниками бізнесу було запропоновано  розробити та прийняти зміни до закону, згідно яких встановлюється чіткий строк (5 днів), відведений для надання мотивованого рішення ДФС щодо блокування або реєстрації призупиненої податкової накладної платника. Після закінчення цього терміну податкова накладна має бути автоматично зареєстрована.

На цей час відповідний проект погоджено Кабміном та внесено до Верховної Ради – законопроект №7240 «Про внесення зміни до статті 201 Податкового кодексу України щодо реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних»

Представники українського бізнесу закликають народних депутатів терміново розглянути та прийняти законопроект №7240 для вирішення більшої частини проблем із блокуванням подакових накладних білого бізнесу.

Разом з тим ми вимагаємо організувати належну безперебійну роботу Електронного кабінету платника податків з удосконаленням алгоритмів та недопущенням відмови у прийнятті документів за формальними ознаками.

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *